1. Po raz pierwszy odwiedzasz EDU. LEARN

  Odwiedzasz EDU.LEARN

  Najlepszym sposobem na naukę języka jest jego używanie. W EDU.LEARN znajdziesz interesujące teksty i videa, które dadzą Ci taką właśnie możliwość. Nie przejmuj się - nasze filmiki mają napisy, dzięki którym lepiej je zrozumiesz. Dodatkowo, po kliknięciu na każde słówko, otrzymasz jego tłumaczenie oraz prawidłową wymowę.

  Nie, dziękuję
 2. Mini lekcje

  Podczas nauki języka bardzo ważny jest kontekst. Zdjęcia, przykłady użycia, dialogi, nagrania dźwiękowe - wszystko to pomaga Ci zrozumieć i zapamiętać nowe słowa i wyrażenia. Dlatego stworzyliśmy Mini lekcje. Są to krótkie lekcje, zawierające kontekstowe slajdy, które zwiększą efektywność Twojej nauki. Są cztery typy Mini lekcji - Gramatyka, Dialogi, Słówka i Obrazki.

  Dalej
 3. Wideo

  Ćwicz język obcy oglądając ciekawe filmiki. Wybierz temat, który Cię interesuje oraz poziom trudności, a następnie kliknij na filmik. Nie martw się, obok każdego z nich są napisy. A może wcale nie będą Ci one potrzebne? Spróbuj!

  Dalej
 4. Teksty

  Czytaj ciekawe artykuły, z których nauczysz się nowych słówek i dowiesz więcej o rzeczach, które Cię interesują. Podobnie jak z filmikami, możesz wybrać temat oraz poziom trudności, a następnie kliknąć na wybrany artykuł. Nasz interaktywny słownik pomoże Ci zrozumieć nawet trudne teksty, a kontekst ułatwi zapamiętanie słówek. Dodatkowo, każdy artykuł może być przeczytany na głos przez wirtualnego lektora, dzięki czemu ćwiczysz słuchanie i wymowę!

  Dalej
 5. Słowa

  Tutaj możesz znaleźć swoją listę "Moje słówka", czyli funkcję wyszukiwania słówek - a wkrótce także słownik tematyczny. Do listy "Moje słówka" możesz dodawać słowa z sekcji Videa i Teksty. Każde z słówek dodanych do listy możesz powtórzyć później w jednym z naszych ćwiczeń. Dodatkowo, zawsze możesz iść do swojej listy i sprawdzić znaczenie, wymowę oraz użycie słówka w zdaniu. Użyj naszej wyszukiwarki słówek w części "Słownictwo", aby znaleźć słowa w naszej bazie.

  Dalej
 6. Lista tekstów

  Ta lista tekstów pojawia się po kliknięciu na "Teksty". Wybierz poziom trudności oraz temat, a następnie artykuł, który Cię interesuje. Kiedy już zostaniesz do niego przekierowany, kliknij na "Play", jeśli chcesz, aby został on odczytany przez wirtualnego lektora. W ten sposób ćwiczysz umiejętność słuchania. Niektóre z tekstów są szczególnie interesujące - mają one odznakę w prawym górnym rogu. Koniecznie je przeczytaj!

  Dalej
 7. Lista Video

  Ta lista filmików pojawia się po kliknięciu na "Video". Podobnie jak w przypadku Tekstów, najpierw wybierz temat, który Cię interesuje oraz poziom trudności, a następnie kliknij na wybrane video. Te z odznaką w prawym górnym rogu są szczególnie interesujące - nie przegap ich!

  Dalej
 8. Dziękujemy za skorzystanie z przewodnika!

  Teraz już znasz wszystkie funkcje EDU.LEARN! Przygotowaliśmy do Ciebie wiele artykułów, filmików oraz mini lekcji - na pewno znajdziesz coś, co Cię zainteresuje!

  Teraz zapraszamy Cię do zarejestrowania się i odkrycia wszystkich możliwości portalu.

  Dziękuję, wrócę później
 9. Lista Pomocy

  Potrzebujesz z czymś pomocy? Sprawdź naszą listę poniżej:
  Nie, dziękuję

Już 62 797 użytkowników uczy się języków obcych z Edustation.

Możesz zarejestrować się już dziś i odebrać bonus w postaci 10 monet.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o naszym portalu - kliknij tutaj

Jeszcze nie teraz

lub

 1. Po raz pierwszy odwiedzasz EDU.ENJOY

  Odwiedzasz EDU.ENJOY

  EDU.ENJOY daje Ci możliwość praktykowania języka obcego za pomocą gier. Tego rodzaju połączenie nauki i rozrywki pomoże Ci szybko zrobić postępy. To wprowadzenie pokaże Ci, co EDU.ENJOY ma do zaoferowania oraz jak tego używać.

  Nie, dziękuję
 2. Ukryte słowa

  Jest to popularna "wykreślanka" - musisz jak najszybciej znaleźć i wykreślić słowa z listy. Pomoże Ci to zapamiętać słówka (zawsze możesz sprawdzić ich znaczenie). Dodatkowo, szukają liter w wykreślance, ćwiczysz pisownię wyrazów. W tę grę możesz grać także w wersji jeden na jednego - czyli z drugim użytkownikiem. Czy uda Ci się go wyprzedzić?

  Dalej
 3. Słuchaj i zapisuj

  Celem tej gry jest poprawne zapisane usłyszanego słowa. W ten sposób praktykujesz umiejętność pisania, a także zapamiętujesz słówka (zawsze możesz sprawdzić ich znaczenie) i ćwiczysz słuchanie. W tę grę możesz grać także w wersji multiplayer - czyli z drugim użytkownikiem. Kto z Was popełni mniej błędów?

  Dalej
 4. Obrazki i słówka

  Podczas nauki słówek niezwykle istotna jest informacja wizualna. Ta gra bazuje właśnie na tej metodzie nauki. Przeciągnij słowa na prawidłowy obiekt na zdjęciach - pomoże Ci to zapamiętać słówka.

  Dalej
 5. Tworzenie zdań

  Dzięki tej grze możesz ćwiczyć tworzenie prawidłowych zdań w języku, którego się uczysz. Przeciągaj słowa w lewą i prawą stronę, tak aby zdanie miało sens. Jeśli masz trudności z ułożeniem słów w odpowiedniej kolejności, kliknij na "Czytaj" - wtedy prawidłowe zdanie zostanie przeczytane przez lektora.

  Dalej
 6. Wybór języka

  Tutaj możesz wybrać język, który chcesz ćwiczyć. Masz do wyboru angielski, niemiecki, hiszpański, francuski i polski.

  Dalej
 7. Poziom trudności

  Każde ćwiczenie ma trzy poziomy trudności. Im wyższy poziom, tym trudniejsze słówka w zdaniu - np. dłuższe i mniej ogólne.

  Dalej
 8. Samodzielnie i Jeden na jednego

  W niektóre z gier możesz grać w trybie Jeden na jednego, przeciwko innym użytkownikom. Jest to dobra motywacja, bo taka gra może być naprawdę ekscytująca!

  Dalej
 9. Dziękujemy za skorzystanie z przewodnika!

  Spróbuj zagrać - jesteśmy pewni, że będziesz się dobrze bawić! Wypróbuj tryb Jeden na jednego - wtedy zabawa jest podwójna! Wesołej nauki :-)

  Teraz zapraszamy Cię do zarejestrowania się i odkrycia wszystkich możliwości portalu.

  Dziękuję, wrócę później
 10. Lista Pomocy

  Potrzebujesz z czymś pomocy? Sprawdź naszą listę poniżej:
  Nie, dziękuję
Ukryte słowa
Słuchaj i zapisuj Obrazki i słówka Tworzenie zdań
WKRÓTCE
Dobrze czy źle
WKRÓTCE
WKRÓTCE
WKRÓTCE
UCZ SIĘ JĘZYKÓW GRAJĄC W GRY

Krok 1

Język

Poziom


Wybierz jedną z gier powyżej ^

Mobile Analytics