1. Po raz pierwszy odwiedzasz EDU. LEARN

  Odwiedzasz EDU.LEARN

  Najlepszym sposobem na naukę języka jest jego używanie. W EDU.LEARN znajdziesz interesujące teksty i videa, które dadzą Ci taką właśnie możliwość. Nie przejmuj się - nasze filmiki mają napisy, dzięki którym lepiej je zrozumiesz. Dodatkowo, po kliknięciu na każde słówko, otrzymasz jego tłumaczenie oraz prawidłową wymowę.

  Nie, dziękuję
 2. Mini lekcje

  Podczas nauki języka bardzo ważny jest kontekst. Zdjęcia, przykłady użycia, dialogi, nagrania dźwiękowe - wszystko to pomaga Ci zrozumieć i zapamiętać nowe słowa i wyrażenia. Dlatego stworzyliśmy Mini lekcje. Są to krótkie lekcje, zawierające kontekstowe slajdy, które zwiększą efektywność Twojej nauki. Są cztery typy Mini lekcji - Gramatyka, Dialogi, Słówka i Obrazki.

  Dalej
 3. Wideo

  Ćwicz język obcy oglądając ciekawe filmiki. Wybierz temat, który Cię interesuje oraz poziom trudności, a następnie kliknij na filmik. Nie martw się, obok każdego z nich są napisy. A może wcale nie będą Ci one potrzebne? Spróbuj!

  Dalej
 4. Teksty

  Czytaj ciekawe artykuły, z których nauczysz się nowych słówek i dowiesz więcej o rzeczach, które Cię interesują. Podobnie jak z filmikami, możesz wybrać temat oraz poziom trudności, a następnie kliknąć na wybrany artykuł. Nasz interaktywny słownik pomoże Ci zrozumieć nawet trudne teksty, a kontekst ułatwi zapamiętanie słówek. Dodatkowo, każdy artykuł może być przeczytany na głos przez wirtualnego lektora, dzięki czemu ćwiczysz słuchanie i wymowę!

  Dalej
 5. Słowa

  Tutaj możesz znaleźć swoją listę "Moje słówka", czyli funkcję wyszukiwania słówek - a wkrótce także słownik tematyczny. Do listy "Moje słówka" możesz dodawać słowa z sekcji Videa i Teksty. Każde z słówek dodanych do listy możesz powtórzyć później w jednym z naszych ćwiczeń. Dodatkowo, zawsze możesz iść do swojej listy i sprawdzić znaczenie, wymowę oraz użycie słówka w zdaniu. Użyj naszej wyszukiwarki słówek w części "Słownictwo", aby znaleźć słowa w naszej bazie.

  Dalej
 6. Lista tekstów

  Ta lista tekstów pojawia się po kliknięciu na "Teksty". Wybierz poziom trudności oraz temat, a następnie artykuł, który Cię interesuje. Kiedy już zostaniesz do niego przekierowany, kliknij na "Play", jeśli chcesz, aby został on odczytany przez wirtualnego lektora. W ten sposób ćwiczysz umiejętność słuchania. Niektóre z tekstów są szczególnie interesujące - mają one odznakę w prawym górnym rogu. Koniecznie je przeczytaj!

  Dalej
 7. Lista Video

  Ta lista filmików pojawia się po kliknięciu na "Video". Podobnie jak w przypadku Tekstów, najpierw wybierz temat, który Cię interesuje oraz poziom trudności, a następnie kliknij na wybrane video. Te z odznaką w prawym górnym rogu są szczególnie interesujące - nie przegap ich!

  Dalej
 8. Dziękujemy za skorzystanie z przewodnika!

  Teraz już znasz wszystkie funkcje EDU.LEARN! Przygotowaliśmy do Ciebie wiele artykułów, filmików oraz mini lekcji - na pewno znajdziesz coś, co Cię zainteresuje!

  Teraz zapraszamy Cię do zarejestrowania się i odkrycia wszystkich możliwości portalu.

  Dziękuję, wrócę później
 9. Lista Pomocy

  Potrzebujesz z czymś pomocy? Sprawdź naszą listę poniżej:
  Nie, dziękuję

Już 62 797 użytkowników uczy się języków obcych z Edustation.

Możesz zarejestrować się już dziś i odebrać bonus w postaci 10 monet.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o naszym portalu - kliknij tutaj

Jeszcze nie teraz

lub

Nie masz konta?

Polityka prywatności

Właściciel platformy Edustation.pl, działającej także pod adresem: Edustation.fr, Edustation.ch, Edu-station.ru, Edustation.me, Edustation.es nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych i adresowych Użytkowników serwisu.

Jawne dane osobowe

Informacje podane na platformie przy okazji korzystania z niej dostępne dla innych Użytkowników - nazwa profilu, zdjęcie przypisane do konta, imię i nazwisko, itd. - mogą być wyświetlane w publicznym profilu i na innych podstronach serwisu. Nie ma możliwości zabezpieczenia Użytkowników przed osobami prywatnymi lub firmami, które te dane wykorzystają do przesłania  nieokreślonych informacji, dlatego dane te nie podlegają Polityce Prywatności.

Gromadzenie i przechowywanie danych osobowych

Właściciel platformy Edustation.pl tworzy bazę informacji o Użytkownikach. Podanie przez Użytkowników danych jest dobrowolne oraz niezbędne do procesów rejestracyjnych w korzystaniu z platformy. Dane osobowe przechowywane zostaną przez cały czas, kiedy będą niezbędne dla celów dostarczania usług, produktów i informacji związanych z działalnością platformy Edustation.pl. Użytkownicy mają możliwość modyfikacji lub całkowitego usunięcia swoich danych osobowych z bazy danych Edustation.pl.

Platforma korzysta ze środków zabezpieczających mających na celu ochronę danych osobowych użytkownika przed ich ujawnieniem, niewłaściwym wykorzystaniem lub zmianą, nie może jednak zapewnić bezpieczeństwa informacji przekazywanych przez Internet i nie ponosi odpowiedzialności za naruszenia bezpieczeństwa pozostające na uzasadnionych podstawach poza jej kontrolą.

Dane osobowe podane przez Klienta w trakcie dokonywania płatności przetwarzane są przez PayLane Sp. z o.o. jako instytucję płatniczą pośredniczącą w realizacji płatności.

Dane zbierane przez serwer

 • Logi - są to informacje, które zawierają numer IP, host, dostawcę Internetu, przeglądarkę wraz z jej ustawieniami, czas spędzony na stronie oraz podstrony, które odwiedzasz w serwisie.
 • Pliki cookie - służą do przechowywania informacji dotyczących ustawień osobistych, dzięki czemu istnieje możliwość bezpośredniego zalogowania się do niektórych funkcji serwisu. Użytkownicy mogą zdezaktywować lub całkowicie wyłączyć pliki cookies w opcjach swojej przeglądarki internetowej. Istnieje jednak prawdopodobieństwo, że strona przestanie poprawnie działać.
 • Obce wtyczki - platforma może zawierać łącza do witryn internetowych nieprowadzonych przez HF Sp. z o. o., które udostępnia się w charakterze usługi. Nie wiąże się to z jakimkolwiek zatwierdzeniem i kontrolowaniem działań bądź treści tych witryn, a HF Sp. z o. o. nie ponosi odpowiedzialności za ich treść, bezpieczeństwo ani praktyki w zakresie prywatności.

Dostęp do danych osobowych

Użytkownik ma prawo przeglądania, poprawiania i aktualizacji danych osobowych, które przekazuje za pośrednictwem serwisu internetowego Edustation.pl. Może do zrobić kontaktując się z administratorem strony lub pisząc na adres Edustation.pl, HF Sp. z o.o.  ul. Skarbowców 23a 53-025 Wrocław.

Przetwarzanie danych osobowych

Użytkownicy rejestrujący się w Edustation.pl oraz osoby korzystające w jakikolwiek sposób z serwisu automatycznie wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r., nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami) przez HF Sp. z o.o.  ul. Skarbowców 23a 53-025 Wrocław, w celach związanych z korzystaniem z serwisu Edustation.pl oraz akceptują zasady zawarte w Polityce Prywatności.

Prawa autorskie

Zawarte na platformie Edustation.pl materiały nie mogą być wykorzystywanie bez zgody HF Sp. z o. o..

Wiadomości

HF Sp. z o. o. zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe posiada. Chodzi przede wszystkim o informacje bezpośrednio związane z działalnością platformy Edustation.pl, niekomercyjne listy (np. życzenia świąteczne) oraz informacje komercyjne, których wysyłka została ustalona z partnerami HF Sp. z o.o..  Podmioty komercyjne nie mają wglądu w dane kontaktowe osób znajdujących się w bazie adresowej HF Sp. z o. o.

Wyłączenie odpowiedzialności

Właściciel platformy Edustation.pl nie bierze odpowiedzialności za treści umieszczane przez Użytkowników w serwisie. Odpowiedzialność leży po stronie autorów.

Zmiany w Polityce Prywatności

Właściciel platformy Edustation.pl zastrzega sobie prawo do aktualizacji lub modyfikacji Polityki Prywatności w dowolnym czasie i bez uprzedniego zawiadomienia. Zmieniona wersja umieszczona zostanie na witrynie internetowej serwisu.

Mobile Analytics